fbpx

Moleskine

Artūrs Mednis tVīterī ir uzsācis kampaņu, solot bezmaksas Moleskine plānotāju (to, kurš redzams attēlā). Viss, kas jāizdara – tajā pašā twitter.com ir Artūram jāuzraksta, kāpēc Tev šāds plānotājs būtu vajadzīgs. Tālākais gan ir veiksmes jautājums, jo to, kuram tiks šis plānotājs, izvēlēsies Artūrs.

Piebildīšu, ka Moleskine plānotāji ir daudz un dažādi, piemēroti dažādiem mērķiem – laika plānošanai, piezīmēm, adrešu uzkrāšanai, zīmēšanai (ir pat tādi, kas paredzēti zīmēšanai ar ūdenskrāsām) utt. Patiesībā tos visus nemaz nevar saukt par plānotājiem, jo plānošanai ir paredzēta tikai daļa no bloknotiem vai piezīmju grāmatiņām (uh, pat nezinu, kā lai tos visus kopā sauc). Turklāt Moleskine blociņi ir ļoti populāri (lai arī padārgi) dažādu ļaužu aprindās. Viena daļa ļaužu ir ar mākslinieciskām novirzēm, tāpēc ir pat attīstījies savdabīgs mākslas paveids – Moleskine art. Viens uzskatāms piemērs ir zemāk.

Man par brīnumu Moleskine izrādās ir visai jauns zīmols – tas radīts 1997.gadā. Taču “piezīmjgrāmatiņu kultūra” sniedzas krietnu laiku atpakaļ – savā daiļradē tās izmantojuši Vincents van Gogs, Pablo Pikaso, Ernests Hemingvejs un, droši vien, vēl daudzi citi.

Ja arī Tu mīli radoši pieiet sava blociņa / dienasgrāmatas / plānotāja izmantošanai, tad nekautrējies un padalies ar saviem garadarbiem, komentāros norādot saiti, kur tie apskatāmi.

4 Comments

  1. onkulis 27/04/2009
  2. xlt 27/04/2009
  3. Arturs Mednis 28/04/2009
  4. Ieva 23/07/2011
Share via
Copy link