fbpx

SkyCoffee

Beidzot nolēmām apskatīt vietu, kas atrodas vistuvāk darbam – kafijas bāru un restorānu SkyCoffee. Šī vieta nesen tika paplašināta un nu tā ir divos stāvos: pirmajā stāvā ir kafejnīca, bet pagrabā – restorāns.

Neteikšu, ka interjers ir ekskluzīvs. Drīzāk neuzkrītošs, lai neteiktu – neiztaiksmīgs, ja runājam par pagrabu, tomēr patīkams, jo vismaz nav nekā traucējoša. Pagraba sienu noformējumā atstātas ķieģeļu sienas, kas pēdēja laikā ir visai ierasts paņēmiens kafejnīcu noformēšanā. Šur tur sveces vai kāda fotogrāfija. Tas arī viss.

Porcijas ir vidējas – jutos paēdis, bet ne pārēdies. Cenas ir atbilstošas – grillēti dārzeņi ar sieru maksā 3,50 Ls, bet pasta ar siera un brokoļu mērci – 2,50 Ls. Vēl ir dienas piedāvājumi, kas maksā 3,99 Ls. Dienas piedāvājumā ietilps zupa, otrais un dzēriens (morss). Pēc kolēģu teiktā, tas ir pietiekami, lai pārēstos.

Diemžēl alus izvēles te nav.Ir Aldara Luksus un Heineken (vai Carlsberg, vai arī kāds cits no tamlīdzīgiem dāņu/vācu aliem).

Vietas lielākais pluss – atrodas tuvu darbam. Cilvēku arī maz, tāpēc nav īpaši ilgi jāgaida, kamēr ēdiens tiks pagatavots. Katrā ziņa laiku pa laikam var ienākt, bet par pastāvīgi apmeklētu vietu SkyCoffee man nekļūs.

Share via
Copy link