fbpx

Dizains visiem

No 07. līdz 29. oktobrim Rīgas Dizaina mēneša ietveros notiks radošās darbnīcas, orientētas uz koncepta Dizains Visiem (Design For All) izpēti un realizāciju. Koncepta uzmanības centrā ir tās dizaina iespējas, kas ļauj pārvarēt dažādos cilvēces radītos neloģiskos šķēršļus, kas izpaužas attieksmē vai pašu radītajā vidē, un nodrošinātu ikvienam sabiedrības loceklim pilnvērtīgu un aktīvu sabiedrisko dzīvi. dalība darbnīcās ir bez maksas.

Dalībnieku vidū aicināti mākslas, tehnoloģiju un vadībzinību studenti, dizaina profesionāļi, arhitekti un interjeristi, ražošanas tehnologi, citu nozaru speciālisti. Radošās darbnīcas būs lieliska iespēja dizaineriem un ražotājiem attīstīt komunikācijas iemaņas. Darba procesu un rezultātus atspoguļos masu mēdiji.

Paredzētās darba grupas:

I Vides objektu dizains. Bērnu rotaļu laukuma moduļu dizains. 2 – 4 grupas, kopā 20 personas. Vadītāji: Linards Počs, Andra Greitāne.

II Grafiskais dizains. Sabiedrisko telpu zīmju un norāžu dizains. 2-5 grupas, kopā 15 personas. Darbus var iesniegt arī individuāli. Vadītāji: Baiba Čunčiņa.

Detalizētāka informācija par šo pasākumu:
http://www.profesionalis.lu.lv/Jaunumi/tabid/80/Default.aspx
http://www.profesionalis.lu.lv/Jaunumi/DizainsVisiemrado%C5%A1%C4%81sdarbn%C4%ABcas/tabid/158/Default.aspx

Share via
Copy link