fbpx
Tags:, ,

Kartingi

Kādu dienu darbā nolēmām ciešāk saliedēt divu nodaļu mazos kolektīvus. Par liedēšanai labāko nodarbi tika atzīta braukšana ar kartingiem. Tā nu pagājušo ceturtdien visi mazā bariņā tūliņ pēc darba devāmies uz Go Planet.

Līdz šim mani „ekstrēmākie” braucieni ir bijusi traukšanās pa šauriem un līkumotiem grants ceļiem (kad nevar pat nojaust, kas tevi sagaida aiz nākamā līkuma). Jāatzīst, ka kartingi tomēr ir kas mazliet cits. Pirmkārt, tev neviens nebrauc pretī. Otrkārt, atšķirībā no sava autiņa, kartingu „apmest uz mutes” ir krietni grūtāk, kā arī nav jāsatraucas par iespējamām buktēm un skrāpējumiem. Tāpēc var brīvi ļauties ātruma valdzinājumam. Tiesa, izteikts skaitļos, ātrums nav liels – aptuveni 35 km/h. Taču sēžot kartingā tas šķiet daudz lielāks.

Individuāls brauciens ar kartingu ilgst 10 minūtes (pastāv iespēja arī noīrēt visu trasi, ja ir pietiekami daudz naudas). Taču vienam braucienam tas ir pietiekami. Es no kartinga izkāpu nosvīdis un piekusis, ar vienu vēlmi – iedzert kādu kausu vēsa aliņa. Kartingam nav stūres pastiprinātāja, tāpēc stūrēšana prasa fizisku piepūli. Turklāt visu laiku nākas koncentrēties. Tak pēc viena aliņa un stundas pusotras atpūtas pusei kolektīva atkal bija pamatīgs iekāriens pagrozīt stūri.

Blakus kartinga trasei ir bārs, kurā ir dabūjams arī alus. Diemžēl sarakstā minētie tēvzemes ali nebija (izņemot Aldari), tāpēc jāsamierinās ar Staropramen vai Carlsberg (1,5 ls / 0,5 l kauss). Ir arī dažādi citi dzērieni un uzkodas. Nav neko lēti, bet te jau neviens nenāk izēsties. Jāatceras, ka alkohola reibumā braukt ar kartingu nedrīkst.

Pirms braukšanas jāizvēlas kombinezons (tas gan nav obligāts) un ķivere (ir obligāta) un jānoskatās video instrukcija. Tiem, kam ir gari mati tie ir vai nu jāsaliek ķiverē, vai jāpaslēpj zem apģērba (piemēram, jakas vai kombinezona apkakles). Tīšām braukt apmalēs vai virsū citiem braucējiem nedrīkst.

Cenas kartingam Go Planet:
Individuāls brauciens (10 min.) darba dienās no 14:00 līdz 19:00 6.00 Ls
Individuāls brauciens (10 min.) darba dienās no 19:00 līdz 23:00 (piektdienās līdz 24:00) un brīvdienās no 11:00 līdz 13:00 7.00 Ls
Individuāls brauciens (10 min.) brīvdienās no 13:00 līdz 24:00 (svētdienās līdz 23:00) 9.00 Ls

 

Atgādinājums:

joprojām (vēl atlikusi stunda) var piedalīties konkursā par dzejas dienām un saņemt dažādas balvas – t-kreklu, dzejas dienu disku, auduma maisiņu, pildspalvas, grāmatzīmes utt. Jautājumi nav grūti un balvu pietiek!

2 Comments

  1. Toms 08/09/2008
  2. xlt 08/09/2008
Share via
Copy link