fbpx

Dzejas dienas 2008

Rīt, 4.septembrī, sāksies ikgadējais dzejai veltītais pasākums “Dzejas dienas”. Šogad tās tiks aizsāktas ar jauno autoru lasījumiem pasākumā „Ola ir izšķīlusies” un jau pieredzējušu literātu uzstāšanos pasākumā „Runā dzejnieks!”. Ar šiem notikumiem tiks uzsākts 12 dienu dzejas maratons, kas noslēgsies 15. septembrī.

Pasākums „Ola ir izšķīlusies” jau tradicionāli ļaus interesentiem iepazīties ar jaunajiem autoriem, kuri pirmo reizi ir apliecinājuši savas spējas, publicējot pirmo grāmatu. Šogad lasījumos piedalīsies trīs jaunie dzejnieki. Pēdējā gada jaunie atklājumi – kopš Dzejas dienām 2007 klajā nākusi Arņa Mincenhofa grāmata „Par vijolēm un citiem zvēriem”, Andra Ogriņa dzejoļu krājums „Es zvēru pie kraukļiem” un Santas Skujiņas „Jūra mostas iekliegdamās”. Pasākumā „Ola ir izšķīlusies” dzirdēsim šo dzejnieku lasījumus, kas notiks O.Vācieša memoriālajā muzejā 18:00.

4. septembra vakarā 19:00 klausītājus uzrunās jau pieredzējuši dzejnieki – Sergejs Moreino, Uldis Bērziņš un Jānis Rokpelnis. Tikšanās ar šiem literātiem būs pirmais pasākumu sērijā „Runā dzejnieks!”. Kopumā notiks 5 šāda veida lasījumi ar dažādu dzejnieku piedalīšanos. Pirmos trīs no tiem meklējiet Spīķeros, Rozā mājā, atlikušie divi notiks Rīgas Latviešu biedrības namā un Spīķeros Dirty Deal Café.

Ieeja visos pasākumos bez maksas.

Ar pilnu pasākuma programmu var iepazīties Dzejas dienu interneta mājaslapā www.dzejasdienas.lv.

Share via
Copy link