fbpx

Pieci vilki

Šim krodziņam daudz reižu esmu gājis garām un nodomājis, ka derētu tur reiz iegriezties. Tad nu šodien devāmies turp. Kādreiz šai vietā atradās bārs Coco Loco, kas savulaik bija jauka pasēdēšanas vieta. Pieci vilki atrodas Stabu ielā 6 – uz tās pašas ielas, kur Hospitālis un Sveiks, Šveik.

Pieci vilki ir mājīgs krodziņš, bet uzreiz redzams, ka tā ir kāda rokeru kluba mājvieta (vai vismaz iecienīta kopā sanākšanas vieta). Papildus māju sajūtu piedod pie ieejas stāvošie bērnu krēsliņi un dažāds galda spēles. Gaidot pusdienas var pāršķirstīt kādu žurnālu vai avīzi, kuras te ir plašā izvēlē.

Ēdiens garšīgs un nav dārgs. Īpaši pie sirds gāja starterī atnestās vēl siltās maizītes ar zaļumu sviestu. Tiesa no veģetārajiem siltajiem ēdieniem ir tikai makaroni ar tomātiem un mocarellas sieru. Šoreiz mani vilka uz ko mazliet citu, tāpēc izvēlējos karstos pupiņu salātus ar sieru (Ls 2,70). Bija labi, porcija arī pietiekama lieluma. Tikai marinēto piparu varēja būt vairāk. Un noteikti nebūtu traucējis arī kāds tomāts (man jo vairāk ēdienā sastāvdaļu, jo labāk).

Alus ir Aldara, šķiet, "Leģenda" (Aldaris nav mans iecienītais, tāpēc viņu piedāvājumu īpaši nepētu) un "Kviešu" (Ls 1,50 / 0,5l) un Tērvetes (Ls 2,00 / 0,5l). Tā ka izvēle ir.

Noteikti šeit iegriezīsimies vēl.

One Response

  1. Archijs 15/07/2009
Share via
Copy link