fbpx

Rumānija, es nāku!

Skolā mums ir tāda lieta, kā plenērprakses. Principā vasaras darbs – pa vasaru jāsazīmē, jāsaskicē, jāsaglezno utml. vesela kaudze ar darbiem. Mums ir vairākas iespējas – 1) visu darīt patstāvīgi, 2) skraidīt vakaros pa Rīgu kopā ar pasniedzēju vai 3) doties plenēra izbraukumā.

Pagājušogad es biju iecerējis sazīmēt visus darbus pa vakariem ar pasniedzēju tepat Rīgā (patstāvīgi zīmēt es neņemos), taču tā arī ne reizi neaizgāju. Nemānīšu sevi – lai sazīmētu to kaudzi darbu mani ir jānoliek bezizejas situācijā – tas ir, kad izeja ir tikai viena – jāzīmē – un cita ceļa nav. Tāpēc, ņemot vērā pagājušā gada bēdīgo pieredzi, šogad izlēmu doties plenēra izbraukumā – jo tālāk, jo labāk. Plenēra izbraukumus organizē skola un šogad iespējas bija trīs – doties uz Saulkrastiem, doties uz Krimu vai doties uz Rumāniju. Tā kā mana devīze, kā jau minēju, bija – “jo tālāk, jo labāk”, savukārt Krimā jau esmu bijis, tad atlika Rumānija.

Nu ko. Tad jau redzēs, kā būs. Šodien izbraucu. Somas sakrāmētas lielas, ka knapi pastiept (joprojām lauzu galvu par to kāpēc tas viss aizņem tik daudz vietas un ir tik smags, un vai man vispār to visu vajadzēs). Pēc 2 stundām ir autobuss uz Ļvovu. No turienes tālāk ar vilcienu.

Kā būs ar internetu nezinu. Bet gan jau es ik pa laikam kaut ko iečivināšu iekš twitera.

No Responses

Share via
Copy link