fbpx

Uzmanies ar savām vēlmēm!

Ir tāds teiciens: “uzmanies ar to, ko vēlies – var piepildīties!” Esmu pamanījis, ka šādam brīdinājumam vai teicienam ir pamats – mūsu vēlmju piepildījums līdzi var nest dažādas iepriekš neparedzētas lietas. Turklāt piepildīties mēdz pat visneiedomājamākās un trakākās domas. Tā šodien pie manis ciemojās meitene, kura ar savu puisi ir vinnējusi Porsche Cayman Rexona akcijā (jā, izrādās, konkursos balvas nav iepriekš sadalītas un uzvarēt var pavisam parasti cilvēki no tautas).

Protams, prieki bez gala. Taču uzreiz rodas neparedzēti apstākļi. Pirmkārt, auto tā īsti nav piemērots Latvijas ceļiem – tas ir ļoti zems. Otrkārt, tāda auto ekspluatācija izmaksā visai sālīti. Piemēram, OCTA polise maksā ap 2000 latu gadā. Un kur nu vēl visas tehniskās apkopes. Un, nedod dies, ja kas notiekas… Sanāk atvērt maku visai plaši. Beigās vēl laimests var izmaksāt visai sālīti.

Nē, es nedomāju gausties. Man jau tur maza daļa. Tik mani šodien runātais uzvedināja uz tādām pārdomām par lietām, par kurām parasti nedomā, kad kaut ko vēlas. Vaur jau būt, ka manī nav ne kripatas romantikas un ir ierunājies “latvietis prakstiskais”. Tomēr novēlēšu – esit uzmanīgi ar tām savām vēlmēm, ja!?

3 Comments

  1. Mfz 19/06/2008
  2. `rolandinsh` 19/06/2008
  3. xlt 19/06/2008
Share via
Copy link