fbpx

Lasi divreiz. Divreiz!

Pilnā spēkā rit CSDD kampaņa, kas aicina autovadītājus būt divtik uzmanīgākiem un skatīties divreiz, jo siltā laika dēļ uz ceļiem spieto motobraucēji. Dažs labs ir papildinājis šo akciju ar savām aktivitātēm, aicinot arī spietojošos motobraucējus ieguldīt savu artaviņu pasākumā un lasīt satiksmes noteikumus. Divreiz.

Dubults neplīst – skaties vai lasi. Savukārt dēļ nevērības var iziet gauži (var, piemēram, dabūt sava auto sānos kādu motobraucēju vai mākslinieciski izsmērēties pa asfaltu). Tāpēc vajag skatīties un lasīt rūpīgi. Citādi sanāks kā man. Par laimi es nekur neizsmērējos un neko nenoķēru, bet sanāca visnotaļ stulbi.

Redziet, man dikti garšo pelmeņi ar sieru. Tak tādus nekur veikalā neesmu redzējis. Pat vareņeikus ar sieru neesmu manījis. Taču nesen padzirdēju, ka Rīgas Miesnieks ražo pelmeņus ar sieru. Tikai arī tos nekur veikalos nemanīju. Parasti visi jau bija izpirkti pirms manis. Taču vakar man uzsmaidīja laime (ja tā to var teikt) pelmeņu pakas veidolā. Bija palikusi pēdējā. Sapriecājos tā, ka pat neizlasīju, kas tais pelmeņos iekšā – par spīti tam, ka parasti mēdzu pārskatīt, kas lācītim vēderā. “Nu tak siers”, pie sevis nodomāju. Tiesa, vēlāk, kad biju jau visus kārtīgi izcepinājis uz pannas, atklājās, ka siera tais pelmeņos ir gauži maz. Visu pārējo pildījuma masu aizņem dažādi gaļas subprodukti (kurus es savā uzturā nelietoju). Paliku bez brokastīm – tikai tāpēc, ka neizlasīju. Tāpēc lasiet. Divreiz. Divreiz!

2 Comments

  1. piu 28/04/2008
  2. xlt 28/04/2008
Share via
Copy link