fbpx

Tautas žurnālistikas balva

Vakar uz manu e-pastu no atnāca ziņa par tribine.lv organizēto tautas žurnālistikas balvu:

Līdz 11.maijam ir iespējams pieteikt savus darbus (vienalga – raksti, intervijas, fotoreportāžās, podkāsti, videokāsti, karikatūras, kaut viss kopā..) kādā no šīm nominācijām:
1.Politika un ekonomika
2. Kultūra
3. Cilvēks
4. Reportāža

un ņemt un uzvarēt, dabūt naudu saldējumam, jaunām peldbiksēm, ar ko iešļūkt jūriņā, vai vienkārši bezmērķīgi notriekt:)
katrā nominācijā apbalvos 3 labākos pēc tautas balsojuma (attiecīgi 1.vieta – 200Ls, 2.vieta – 100 Ls, 3.vieta – 50Ls) un vienu labāko pēc žūrijas vērtējuma (200Ls)

Nezinu, kāpēc es biju viens no vēstules adresātiem – tās autori sakās esot ar lielāku vai mazāku rūpību atlasījuši tās saņēmējus – jo neuzskatu sevi par “tautas žurnālistu”. Taču manī radās interese – kā uz maniem rakstu darbiem skaties Tu, dārgais lasītāj? Kurš no maniem ierakstiem šajā blogā vai briviba.info Tev licies visinteresantākais vai ievērības vērtākais? Ne, apmeklējuma statistiku ierakstiem neskatīšos – galvgalī noteikti būs kaut kādas plikņu bildes, kurām ar pilsoņiem un žurnālistiku ir visai attāls sakars.

p.s. Tiem, kas vēlas ieteikt savus vai citu rakstus – darbu iesniegšanas iesniegšanas kārtība, noteikumi, žurijas satāvs u.c. svarīgas lietas rakstītas http://tribine.lv/balva.php.

Share via
Copy link