fbpx

kunst macht frei

Pēdējā laikā uz Latviju brauc arvien vairāk interesantas grupas, kuru koncertus es labprāt noklausītos. Diemžēl visu nevar paspēt ne laika trūkuma, ne naudas dēļ. Tādēl nākas izvēlēties. Un dažkārt – skriet no viena pasākuma uz otru.

Tā pagājušo sestdien biju gan uz Imanta Dakša koncertu Rīgas Cirkā, bet pēc tam naski devos uz Melno Piektdienu klausīties Vic Anselmo, Leafblade un Antimatter.

Visai neierasti doties uz koncertu uz cirku. Bet Dakša koncertam tā šķita piemērota. Diemžēl sākumu ar klaunu uzstāšanos palaidu garām, jo nācu no cita pasākuma. Koncerts bija ļoti labs un priekšnesumi (mīmi, gaisa akrobātes utt.) likās interesanti. Vienīgi gribējās, lai koncerts ir mazliet garāks.

Pēc Imanta Dakša devos uz Melno Piektdienu, kur notika Vic Anselmo, Antimatter un Leafblade akustiskais koncerts. Tas šķita visai piemērots vakara noslēgums un turpinājums Dakša koncertam.

Kamdēļ es visu šito rakstu? Gribēju vienkārši painformēt, ka 10.janvārī Rīgā (klubā Melnā Piektdiena) uzstāsies Diary of Dreams. Jauka vācu grupa, kura nedaudz atgādina manis iemīļoto Deine Lakaien. Īpaši jau vokāls. Tāpēc kalendārā jau ierakstīts.

Savukārt, februārī te viesosies “tumšā disko” pārstāvji no Zviedrijas – Deathstars, kuri spēlēs uz vienas skatuves ar Korn (biļetes man jau kabatā).

Share via
Copy link