fbpx

Vecais Canon un Windows 7

Es joprojām fotografēju ar savu veco Canon EOS 350D fotoaparātu. Iespējams, laiks sen gādāt jaunu, taču aparāts joprojām strādā pietiekami labi un bildes netaisu komerciāliem nolūkiem. Galu galā – labākais fotoaparāts ir tas, kurš ir pie rokas.

Taču – man radās problēma lietojot Windows 7. Proti – dators neatpazīst fotokameru. Problēmas nebija ne ar Windows XP vai Vista, ne ar Ubuntu. Var, protams, izmantot karšu lasītāju, taču tas nav ērti. Tāpēc mēģināju atrast, kas par vainu, kā to labot. Draiveri automātiksi uzstādīt neizdevās. Tāpat arī neizdevās sameklēt nepieciešamo draiveri Canon mājas lapā. Nācās ķerties pie Gūgles. Risinājums (kā jau biju domājis) izrādījās pavisam vienkāršs – fotoaparātā uzstādījums “PC connection” jānomaina uz “Print/PTP”. Un viss strādā! Vismaz attiecībā uz bilžu ielādi.

Tagad tikai jāatrisina vēl viena problēma attiecībā uz Windows 7 – jāpievieno Bluetooth pele un klaviatūra. Nez kāpēc tās netiek pienācīgi atpazītas – pievienot it kā var, bet darbināt ne. Man ir aizdomas, ka arī šajā gadījumā risinājums būs vienkāršs. Jā, un lieki teikt, ka uz Linux šādas problēmas nebija.

2 Comments

  1. Laika prognoze 05/05/2012
    • Atis 05/05/2012
Share via
Copy link