fbpx

love me to the end

Vakar biju uz lieliskās vācu dark wave grupas Deine Lakaien akustisko koncertu. Tas manās acīs viennozīmīgi ir šī gada labākais koncerts. Mūziķu sniegumu un emocionālo atdevi nemaz nevar salīdzināt ar Placebo koncertu šogad (kas bija mana šī gada lielākā vilšanās – pat par spīti tam, ka no tā koncerta neko īpašu negaidīju).

Deine Lakaien Koncerts Rīgā
Fotogrāfijas autors Picture

Izskatījās, ka uz koncertu atnākuši tikai tie, kas zina uz kurieni nākuši. Lai arī iesākumā mazliet kūtra, publika ir ļoti atsaucīga un aplausi ir vētraini. Lai arī koncerta vieta neparasta – Latvijas Universitātes lielais auls – šim koncertam tā ir piemērota. Atdeve no mūziķiem ir liela – brīžiem taustiņnieks Ernsts Horns ir tā aizrāvies, ka uz klavierēm ir “ar visām četrām”, vienlaikus ņemot talkā dažādus palīglīdzekļus, kā dzelzs stieni un pat minerālūdens pudeli.

Vairāk par koncertu var lasīt Delfos un Easyget. Turpat arī foto galerijas. Fotogrāfijas no Deine Lakaien iepriekšējā koncerta Latviešu biedrības namā 2005. gada 1. decembrī ir apskatāmas Latvijas Universitātes fotogalerijā.

Turpinot par koncertiem – šovakar plānots doties uz grupas “Sniegavīru rūpnīcapiecu gadu jubilejas koncertu klubā Depo. Kopā ar sniegavīriem spēlēs arī Tumors, Backyard, Black Tea, Bērnības Milicija, Jānis Riekstiņš.

One Response

  1. Pērkons 02/11/2007
Share via
Copy link