fbpx

jauni plikumi no PeTAs

Dzīvnieku aizsardzības organizācija PeTA nesnauž un turpina mūs priecēt ar saviem plikumiem un seksīgām reklāmām. Tā žurnāla Playboy 2002.gada decembra numura vāka modele Dita Fon Tēse (Dita fon Teese) iejūtas bargās, bet seksīgās skolotājas tēlā, stāstot mācot dzīvnieku saimniekiem viņu mīluļu dzimstības kontroles ābeci.

 

Zemāk ir arī video. Ditas apaļumu cienītājiem ir iespēja vinnēt jau minēto Playboy 2002.gada decembra numuru ar Ditas autogrāfu un vēl šadiem tādiem labumiem. Tikvien, kā jāaizpilda anketa šīs lapas apakšā, lai piedalītos loterejā.

Learn More at PETA.org

Savukārt, Alīsija Silverstone met drēbes pie malas, lai tik varētu izpalīdzēt mazajiem mīlulīšiem. Bet mēs? Priecājamies un skatāmies video.

 


Alicia Silverstone’s Sexy Veggie PSA
Order a FREE vegetarian starter kit at GoVeg.com

 

Tiesa, ne visi spēj priecāties un līksmot par Alīsijas dromi, saucot “Vēl! Atkārtot! Vairāk plikumu!” Izrādās, ASV atbildīgajiem darboņiem nav patikusi šī reklāma un to nav ļauts rādīt televīzijā. Tāpēc kāda no PeTAs atbalstītājām ir nolēmusi teikt savu pliko, atvainojiet – stingro, vārdu, vien kautri piesegusies kāpostlapām.

One Response

  1. r21vo 16/10/2007
Share via
Copy link