fbpx

bezmaksas PhotoShop lietas

Vakar tā vietā lai darītu ko jēdzīgu un pats savām rokām, sēņoju pa interneta plašumiem meklējot freebie goodies, kas varētu noderēt web dizainam. Lapu, protams, bez sava gala un nākas pamatīgi rakt (sākot jau ar pienācīgi noslīpētu jautājumu gūglestantei).

Lūk, kas manā groziņā:
http://www.ganato.com/free_icons/free_icons.php – Ikonas (PSD failis)
http://www.freephotoshop.com/html/psd_source_files.html – otas, figūras, spraudņu u.c. (liela daļa demo lietu vai sūdīgas kvalitātes, bet ir arī šis tas noderīgs)
http://www.webdesignerstoolkit.com – dažādu interneta pārlūku logu (kurās ielipināt savus web dizaina garadarbus), pogu un lauku bildes
http://garcya.us/blog/free-vector-graphics/ – vektorgrafikas elementi

http://www.stemplate.com – ikonas, pogas, baneri, gatavi web dizaini
http://www.templatesbox.com/templates.htm – web templeiti
http://www.free-css-templates.co.uk – web templeiti
http://www.opendesigns.org – web templeiti
http://www.templateworld.com/free_templates.html – web templeiti
http://www.oswd.org – web templeiti
http://www.opensourcetemplates.org – web templeiti
http://www.openwebdesign.org – web templeiti
http://www.zymic.com – piedāvāvā visādas jaujas lietas, ieskaitit bezmaksas hostingu ar PHP un MySQL, turklāt sola nelikt reklāmas (where’s the cache?)

Protams, haļavnajiem labumiem zobos neskatās – ja kaut ko noteiktu nāksies pamatīgi rakt. Daudzas lietas dažādās lapās atkārtojas (īpaši web templeiti) vai ir sliktas kvalitātes. Lab;akajā gadījumā – neinteresanti. Bet var arī šo to noderīgu atrast. Katrā ziņā – ja gribas pēc sava prāta, labāk taisīt pašam.

Share via
Copy link