fbpx
Tags:,

mājas lapas ekrānšāviņs pāris sekundēs

Parasti mājas lapu ekrānšāviņus es taisu ar pogu “print screen” – tādejādi iegūstot visa ekrāna attēlu – un pēc tam iegūto attēlu iekopējot kādā no attēlu apstrādes programmām. Tomēr šim variantam ir savi trūkumi. Pirmkārt, ir nepieciešama attēlu apstrādes programma, kurā iegūto rezultātu (mājas lapas attēlu) iekopēt un apstrādāt – izgriezt nepieciešamo attēla daļu un samazināt līdz vajadzīgajam izmēram. Dažreiz šādas programmas nemaz nav pa rokai.

Otrs trūkums – nokopēta tiek tikai lapas redzamā daļa. Mājās, lai iegūtu visas web lapas attēlu es lietoju Firefox spraudni Screengrab. Diemžēl darbā man ir Internet Explorer un tam es neesmu atradis pienācīgu spraudni.

Taču, kā izrādās, ekrānšāviņus ļoti vienkārši var iegūt bezmaksas web rīku thumbalizr. Ievadām vēlamās lapas adresi un izvēlamies – taisīt ekrānšāviņu visai lapai vai tikai tās redzamajai daļai? Pēc tam atliek tikai izvēlēties vēlamo attēla izmēru un saglabāt. Iespējams, ka ekrānšāviņš uz thumbalizr tiek saglabāts ilgstoši un var to var vienkārši piesaitēt, taču neesmu par to pārliecināts.

Xlt.lv Mājas Lapas Ekrānšāviņš

One Response

  1. martins 07/07/2008
Share via
Copy link