fbpx

Piedzīvojumu pastaiga “Poēma par medusmaizi”

 

Drīz atkal klāt būs kārtējās Dzejas dienas. Tā kā esmu nedaudz tur iesaistīts, tad arī šogad padalīšos ar informāciju par pasākumiem.

Dzejas dienas 2010 tiks atklātas ar orientēšanās sacensībām Āgenskalna un Torņakalna apkaimē meklējot atbildes uz dažādiem jautājumiem, tai skaitā par literatūru jeb piedzīvojumu pastaigu “Poēma par medusmaizi”.

Sacensību sākums ieplānots 5.septembrī plkst. 14.00, dalībnieku reģistrācija no plkst. 13.00. Sacensību starta vieta dalībniekiem tiks paziņota dienu pirms pasākuma.

Spēle ir azartisks piedzīvojums 3 stundu garumā, svarīga loma būs komandas stratēģijai, atjautībai, erudīcijai. Īpaša fiziskā sagatavotība nav nepieciešama. Pastaigas laikā, vadoties pēc uzdevumu aprakstiem un kartēm, katrai komandai būs jāapmeklē fotopunkti, jāveic dažādi uzdevumi, kas saistīti ar prasmi orientēties un komandas darbu. Par katru sekmīgi veikto uzdevumu komanda saņems punktus, kuru skaits būs atkarīgs no uzdevuma sarežģītības.

Komanda – 3-4 dalībnieki bez vecuma vai kādiem citiem ierobežojumiem. Dalība sacensībās ir bez maksas. Līdz 3.septembrim lūdzam iesūtīt pieteikumus e-pastā dzejasdienas@hotmail.com ar norādi Piedzīvojumu pastaiga. Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku vārdi un uzvārdi, komandas kapteiņa e-pasta adrese un kontakttālrunis.

Uzvarētāju pasludināšana un apbalvošana notiks plkst. 20.00 Dzejas dienu 2010 atklāšanas pasākumā klubā Nabaklab, Z.A. Meierovica bulvārī 12. Pasākumā uzstāsies medijroka grupa Suņa stunda.

Sīkākas ziņas par pasākuma norisi un noteikumiem meklējiet Dzejas dienu mājaslapā www.dzejasdienas.lv.

Arī: Ieva Vītiņa, piedzīvojumu pastaigas koordinatore, 2 6166265

p.s. Kā katru gadu, arī šogad Dzejas dienu ietvaros 11. un 12. septembrī Rīgā, Esplanādē, darbosies grāmatu maiņas telts, kurā ikviens varēs atnest savas jau izlasītās grāmatas un bez maksas iemainīt pret citām. Tāpēc jau laicīgi var sākt pārkravāt savus grāmatu plauktus.

One Response

  1. Speciālists 28/08/2010
Share via
Copy link