mājas Wi-Fi

Arī es dodos līdzi laikam un nu man mājās ir savs bezvadu tīkls. Pagāja tikai stunda, kamēr pieslēdzu bezvadu rūteri un savam vecajam poratīvajam pieinstalēju bezvadu karti. Par laimi, nekādu pigoru nebija un nekas īpaši jākonfigurē arī ne. Vienīgi portatīvajam karti nācās instalēt pa divi lāgi, jo kaut kas instalācijas procesā bija nobrucis. Taču, kā jau rakstīju, laiku process paņēma diezgan. Īpaši, ja salīdzina ar to, kā pieslēdzu internetu makam – iespraudu vadu un … internets aizgāja – ne tur kāda instalācija, ne konfigurācija. Lai vai kā – galvenais, ka tagad viss darbojasun es sēžu gultā un sērfoju internetā.

7 thoughts on “mājas Wi-Fi

 1. priekuli says:

  tīkls paliks visiem redzams un pieejams? ieteiktu gan drusku paslēpt un aizslēgt…

 2. xlt says:

  redzams laikam būs. bet tīkls ir slēgts. ar LANu un failu šārēšanu čakarēšos rīt. šidoen vairs nav iekāriena – jāsērfo. ;)

 3. Atoms says:

  man bezvadu ruutera uzlikshana ar mac adreses mainju aiznjeema 10 minuutes max, ko tur var dariit stundu ? :)

 4. xlt says:

  Nu, varbūt ar’ nebija gluži stunda, bet kamēr uzliku rūteri, izlasīju manuāli (jo uz rūtera visur bija salīmēti sarkani brīdinājumi, ka tas esot obligāti jāizdara), sakonfigurēju visu, kā nākas, uzinstalēju wi-fi karti portatīvajam, pārinstalēju wi-fi karti, pagāja kriens laiks. Turklāt arī 10 minūtes, salīdzinājumā ar vienkāršu vada iespraušanu, manuprāt, ir daudz. ;)

 5. ZerroQ says:

  ir labs, šamo es ar gatavojos ieādāties ‘wi-fi rūterīti’, kad drīzumā ievākšos jaunajos apartamentos, bet kādu labāk lai ņem ?

 6. xlt says:

  Diemžēl neesmu specs. Nezinu, kas ir labākais. vajag palasīt forumos vai pajautāt kādam gudrākam.
  Es paņēmu NetGear. ir ok. tikai brīžiet tā kā tīkls raustās (tobiš, ja ilgi nelieto, mēdz pazust un pēc tam atkal pēkšņi parādīties), bet tā varētu būt arī provaidera vaina, jo man tā jau ir gadījies arī iepriekš.

Comments are closed.